Dostępność i czas realizacji

Przy każdym produkcie na www.lambfield.com  zamieszczona jest ilość dostępnych w naszym magazynie towarów. 

  • Towary ze stanem magazynowym > 0 - czas realizacji 1-2 dni robocze
  • Towary ze stanem magazynowym = 0 zostaną sprowadzone od dostawców, i wysłane do klienta we wskazanym na stronie czasie realizacji, wyrażonym w dniach lub tygodniach.
  • Towary ze stanem magazynowym = 0, przy których nie widnieje informacja z terminem realizacji, są chwilowo niedostępne i będzie można je zamówić jak zostaną dostarczone do naszego magazynu.
Czas realizacji zamówienia to czas potrzebny do wysłania zamówienia  ze sklepu.

Czas dostawy jest to czas realizacji zamówienia + czas potrzebny do dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską ( 1-2 dni robocze).

Czas realizacji liczony jest dla zamówień opłacanych:
  • przy odbiorze (za pobraniem) - od chwili wpłynięcia zamówienia
  • przelewem - od chwili wpłynięcia zapłaty na konto
  • poprzez płatności on-line (karta płatnicza lub przelew) – od momentu otrzymania potwierdzenia z platformy płatniczej.
Zamówienia, w których występują towary o różnej dostępności wysyłane są do klienta po ich całkowitym skompletowaniu, chyba, że strony ustalą inaczej. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo oprócz bogatej oferty towarów o krótkim czasie realizacji, wiele ekskluzywnych towarów sprowadzanych z zagranicy na specjalne zamówienie, o znacznie dłuższym czasie realizacji. Istnieje możliwość podzielenia zamówienia tak, aby towary będące w magazynie i towary o krótszym czasie dotarły do odbiorcy wcześniej - prosimy o kontakt z obsługą sklepu pod numerem 61 653 14 99.

Jeśli zamówiony towar o dłuższym czasie realizacji nie dotrze do nas w czasie określonym na stronie sklepu, to wyślemy do Państwa wiadomość z prośbą o decyzję co dalszego postępowania z zamówieniem (dłuższy czas oczekiwania, podział zamówienia na części lub anulowanie części lub całości zamówienia).