Kategorie

Newsletter

Czas dostawy


Czas realizacji zamówienia to czas potrzebny do wysłania zamówienia  ze sklepu.
Wszystkie terminy odnoszące się do czasu realizacji i dostawy zamówionych produktów dotyczą dni roboczych.

Czas dostawy jest to czas realizacji zamówienia + czas potrzebny do dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską ( 1-2 dni robocze).


Czas realizacji liczony jest dla zamówień opłacanych:

  • przy odbiorze (za pobraniem) - od chwili wpłynięcia zamówienia,
  • przelewem - od chwili wpłynięcia zapłaty na konto,
  • poprzez płatności on-line (karta płatnicza lub przelew) – od momentu otrzymania potwierdzenia z platformy płatniczej.


Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności towarów, podanej indywidualnie dla każdego produktu na stronie sklepu.
Znaczną część towaru posiadamy w naszym magazynie, w pozostałych przypadkach oznaczona jest orientacyjna ilość dni, którą potrzebujemy do sprowadzenia towaru od dostawcy i nadania przesyłki.  Zamówienia, w których występują towary o różnej dostępności wysyłane są do klienta po ich całkowitym skompletowaniu, chyba, że strony ustalą inaczej. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo oprócz bogatej oferty towarów o krótkim czasie realizacji, wiele ekskluzywnych towarów sprowadzanych z zagranicy na specjalne zamówienie, o znacznie dłuższym czasie realizacji. Istnieje możliwość podzielenia zamówienia tak, aby towary będące w magazynie i towary o krótszym czasie dotarły do odbiorcy wcześniej - prosimy o kontakt z obsługą sklepu pod numerem 61 653 14 99.

Jeśli zamówiony towar o dłuższym czasie realizacji nie dotrze do nas w czasie określonym na stronie sklepu, to wyślemy do Państwa wiadomość z prośbą o decyzję co dalszego postępowania z zamówieniem (dłuższy czas oczekiwania, podział zamówienia na części lub anulowanie części lub całości zamówienia).