Vossen ręcznik HIGH LINE 96032716 747

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją ręczników Vossen – High Line. Dzięki zastosowaniu 15% włókna Tencel  w składzie produktu, ręcznik jest bardzo chłonny oraz szybkoschnący. Ręczniki w przepięknej gamie kolorystycznej.
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: VSHL-747-40
  • Producent: VOSSEN
  • Dostępność: w magazynie  (2 szt.)
  • Cena katalogowa: 37,00 zł
  • Rabat: -11,10 zł (30 %)
  • 25,90 zł / szt.
  • szt.

kolor:
materiał: 15% naturalne włókno Tencel, 85% bawełna
pranie: 60°C
producent: VOSSEN / Austria

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją ręczników Vossen – High Line. Dzięki zastosowaniu 15% włókna Tencel  w składzie produktu, ręcznik jest bardzo chłonny oraz szybkoschnący. Ręczniki w przepięknej gamie kolorystycznej.

logo tencel

Materiał TENCEL® produkowany jest przy użyciu metod wysoce przyjaznych dla środowiska oraz przy minimalnym wpływie na nie. TENCEL® łączy w sobie wiele zalet innych włókien: jest delikatny jak jedwab, mocny jak poliester, chłodny jak len, ciepły jak wełna i bardziej chłonny od bawełny. Do najważniejszych cech włókien TENCEL® należą: doskonała absorpcja wilgoci i odprowadzanie jej na zewnątrz, naturalne właściwości antybakteryjne, idealna gładkość i miękkość. Włókna TENCEL® są w 100% biodegradowalne. Po przykryciu glebą, włókna te rozkładają się w ciągu kilku tygodni, nie pozostawiając w środowisku szkodliwych substancji. Firma Lenzing - wynalazca i producent TENCEL, jest pierwszym producentem włókna, który uzyskał znak "UE Flower" - to oznaczenie wspólnotowe wskazuje, że dany wyrób jest mniej szkodliwy dla środowiska (niż inne podobne wyroby) w całym cyklu swego życia. TENCEL® został uhonorowany przez Unię Europejską prestiżową nagrodą "European Award for the Environment" za bardzo niską emisję zanieczyszczeń w procesie produkcyjnym.

 

 

Austriacka firma Vossen powstała w 1925 roku. Od początku swego istnienia firma zajmowała się produkcją ręczników kąpielowych  i dywaników łazienkowych. Oprócz walorów praktycznych ręczniki  i dywaniki firmy Vossen cechuje ciekawe wzornictwo i bogata kolorystyka. Wszystkie produkty opatrzone marką Vossen mają ponadto certyfikat Oko-Tex-Standard 100 potwierdzający jakość produktu włókienniczego i dającego gwarancję bezpieczeństwa i wysokiego komfortu używania wyrobu. 

Sposób prania

pranie w 60suszenie ochronnenie chlorowaćnie prasowaćnie czyścić chemicznie

 

Wyprodukowano przez Vossen/Austria