Vossen ręcznik HIGH LINE 96032716 319

Kod produktu: VSHL-319-40

termin realizacji: gdy w magazynie (0. szt) 1-2 tygodnie
materiał: 15% naturalne włókno Tencel, 85% bawełna
pranie: 60°C
producent: VOSSEN / Austria
 • Serdeczni zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją ręczników Vossen – High Line. Dzięki zastosowaniu 15% włókna Tencel  w składzie produktu, ręcznik jest bardzo chłonny oraz szybkoschnący. Ręczniki w przepięknej gamie kolorystycznej.

  logo tencel

  Materiał TENCEL® produkowany jest przy użyciu metod wysoce przyjaznych dla środowiska oraz przy minimalnym wpływie na nie. TENCEL® łączy w sobie wiele zalet innych włókien: jest delikatny jak jedwab, mocny jak poliester, chłodny jak len, ciepły jak wełna i bardziej chłonny od bawełny. Do najważniejszych cech włókien TENCEL® należą: doskonała absorpcja wilgoci i odprowadzanie jej na zewnątrz, naturalne właściwości antybakteryjne, idealna gładkość i miękkość. Włókna TENCEL® są w 100% biodegradowalne. Po przykryciu glebą, włókna te rozkładają się w ciągu kilku tygodni, nie pozostawiając w środowisku szkodliwych substancji. Firma Lenzing - wynalazca i producent TENCEL, jest pierwszym producentem włókna, który uzyskał znak "UE Flower" - to oznaczenie wspólnotowe wskazuje, że dany wyrób jest mniej szkodliwy dla środowiska (niż inne podobne wyroby) w całym cyklu swego życia. TENCEL® został uhonorowany przez Unię Europejską prestiżową nagrodą "European Award for the Environment" za bardzo niską emisję zanieczyszczeń w procesie produkcyjnym.

   

   

  Austriacka firma Vossen powstała w 1925 roku. Od początku swego istnienia firma zajmowała się produkcją ręczników kąpielowych  i dywaników łazienkowych. Oprócz walorów praktycznych ręczniki  i dywaniki firmy Vossen cechuje ciekawe wzornictwo i bogata kolorystyka. Wszystkie produkty opatrzone marką Vossen mają ponadto certyfikat Oko-Tex-Standard 100 potwierdzający jakość produktu włókienniczego i dającego gwarancję bezpieczeństwa i wysokiego komfortu używania wyrobu. 

  Sposób prania

  pranie w 60suszenie ochronnenie chlorowaćnie prasowaćnie czyścić chemicznie

   

  Wyprodukowano przez Vossen/Austria

   

   

   

   

  Brak załączników

  37,00 zł / szt.
  Cena zawiera VAT,
  nie zawiera kosztów dostawy.

  Koszt przesyłki kurierskiej - 12 złotych

  Zamówienia o wartości od 200 złotych - PRZESYŁKA GRATIS

  • rozmiar

  Wybrany produkt
  • rozmiar: 40x60
  w magazynie
  (2szt.)