Ulster Weavers Madeleine Floyd Robins fartuch kuchenny

Fartuch kuchenny z kolekcji zaprojektowanej przez Madeleine Floyd, która jest jedną z ulubionych brytyjskich artystek.  Pracuje w swoim studio w Londynie, a zamówienia na jej prace i projekty wpływają z całego świata.

  • Kod: UW7RBI01
  • Producent: Ulster Weavers
  • Dostępność: w magazynie  (20 szt.)

  • Czas realizacji: 1-2 dni
  • Cena katalogowa: 125,00 zł
  • Rabat: -25,00 zł (20 %)
  • 100,00 zł / szt.
  • szt.

Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z zamówionym towarem.

https://www.lambfield.com/webpage/zwroty-towaru.html

Informacje dodatkowe

produkt: fartuch kuchenny
marka: Ulster Weavers
materiał: 100% bawełna
pranie mechaniczne: tak
regulacja paska na szyi: tak
kieszeń: tak
producent: Ulster Weavers / Wielka Brytania

Kolekcja Madeleine Floyd                    Ulster Weavers - tekstylia kuchenne

Kolekcja zaprojektowana przez Madeleine Floyd, która jest jedną z ulubionych brytyjskich artystek.  Pracuje w swoim studio w Londynie, a zamówienia na jej prace i projekty wpływają z całego świata.


Już dziś zadbaj o odrobinę stylu i humoru w swojej kuchni z irlandzką firmą Ulster Weavers. Atrakcyjne fartuchy, ściereczki i rękawice kuchenne oraz inne drobne akcesoria Ulster Weavers są doskonałym produktem dla Ciebie oraz wspaniałym prezentem dla Twoich bliskich.

Tekstylia kuchenne Ulster Weavers to najlepsza tradycja tkania i wykańczanie wysokiej jakości tkanin, z których Irlandia i Ulster słyną na całym świecie. Tradycję tę firma kontynuuje od 1880 roku. Ulster Weavers Home Fashions szczyci się produkcją wysokiej jakości płócien i produktów tekstylnych. Każdy produkt został zaprojektowany w Irlandii, a firma wciąż bazuje na 125-letniej wiedzy o produkcji tkanin. Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku, produkcja odbywa się w różnych częściach świata, ale wynik i jakość końcowego produktu jest wciąż kontrolowana w Irlandii.

Od 800 lat brytyjscy monarchowie udzielają królewskiej gwarancji firmom dostarczającym dobra rodzinie królewskiej. Królewska gwarancja jest oznaką doskonałości produktu i jest wysoko ceniona zarówno w Wielkiej Brytanii jak i na świecie.

Jako dowód dbałości o najwyższą jakość, Ulster Weavers Home Fashions posiada gwarancję królewską, będąc dostawcą tekstyliów kuchennych dla Królowej Elżbiety II od 1995 roku.