Ulster Weavers H&G Big Top Stripe łapka

Kod produktu: UW7BTS06

Informacje szczegółowe

produkt: łapka kuchenna
marka: Ulster Weavers
materiał: 100% bawełna, podpikowana poliestrem
rozmiar: 21 x 24 cm
pranie mechaniczne: tak
producent: Ulster Weavers / Wielka Brytania
 • Hope and Greenwood logoArtykuły Ulster Weavers z kolekcji brytyjskiej marki Hope and Greenwood.
  Hope and Greenwood jest brytyjską marką premium sięgającą do nostalgicznych korzeni minionych lat. Małżeństwo Pana Greenwooda i Pani Hope oferuje asortyment markowych wyrobów cukierniczych sprzedawanych do luksusowych sieci detalicznych takich jak Selfridges, Harvey Nichols i Harrods a także do Plazastyle – silnego kanału sprzedaży w Japonii.  Już dziś zadbaj o odrobinę stylu i humoru w swojej kuchni z irlandzką firmą Ulster Weavers. Atrakcyjne fartuchy, ściereczki i rękawice kuchenne oraz inne drobne akcesoria Ulster Weavers są doskonałym produktem dla Ciebie oraz wspaniałym prezentem dla Twoich bliskich.

  Tekstylia kuchenne Ulster Weavers to najlepsza tradycja tkania i wykańczanie wysokiej jakości tkanin, z których Irlandia i Ulster słyną na całym świecie. Tradycję tę firma kontynuuje od 1880 roku. Ulster Weavers Home Fashions szczyci się produkcją wysokiej jakości płócien i produktów tekstylnych. Każdy produkt został zaprojektowany w Irlandii, a firma wciąż bazuje na 125-letniej wiedzy o produkcji tkanin. Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku, produkcja odbywa się w różnych częściach świata, ale wynik i jakość końcowego produktu jest wciąż kontrolowana w Irlandii.

  Od 800 lat brytyjscy monarchowie udzielają królewskiej gwarancji firmom dostarczającym dobra rodzinie królewskiej. Królewska gwarancja jest oznaką doskonałości produktu i jest wysoko ceniona zarówno w Wielkiej Brytanii jak i na świecie.

  Jako dowód dbałości o najwyższą jakość, Ulster Weavers Home Fashions posiada gwarancję królewską, będąc dostawcą tekstyliów kuchennych dla Królowej Elżbiety II od 1995 roku.

  Ulster Weavers - tekstylia kuchenne

  Brak załączników

  38,00 zł / szt.
  Cena zawiera VAT,
  nie zawiera kosztów dostawy.

  Koszt przesyłki kurierskiej - 12 złotych

  Zamówienia o wartości od 200 złotych - PRZESYŁKA GRATIS

  w magazynie
  (7szt.)