Ulster Weavers Designers Guild Franchini Stripe fartuch 7FST01

Wyjątkowa kolekcja kuchenna Franchini Stripe od Ulster Weavers powstała dzięki współpracy ze nanymi brytyjskimi designerami z Designers Guild.

  • Kod: UW7FST01
  • Producent: Ulster Weavers
  • Dostępność: w magazynie  (6 szt.)
  • Czas realizacji: 1-2 dni
  • Cena katalogowa: 89,00 zł
  • Rabat: -35,60 zł (40 %)
  • 53,40 zł / szt.
  • szt.

Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z zamówionym towarem.

https://www.lambfield.com/webpage/zwroty-towaru.html

produkt: fartuch kuchenny
marka: Ulster Weavers
materiał: 100% bawełna
rozmiar: 95 x 70 cm
pranie mechaniczne: tak
regulacja paska na szyi: tak
kieszeń: tak
producent: Ulster Weavers / Wielka Brytania

           Ulster Weavers - tekstylia kuchenne 


Wyjątkowa kolekcja kuchenna Franchini Stripe od Ulster Weavers powstała dzięki współpracy ze nanymi brytyjskimi designerami z Designers Guild.

Założona w 1970 roku przez Tricię Guild firma Designers Guild projektuje i sprzedaje luksusowe tkaniny, tapety, kolekcje do sypialni i łazienki oraz inne akcesoria domowe. Filozofią Designers Guild jest połączenie kreatywności i innowacyjności z najwyższym poziomem jakości.


Tekstylia kuchenne Ulster Weavers to najlepsza tradycja tkania i wykańczanie wysokiej jakości tkanin, z których Irlandia i Ulster słyną na całym świecie. Tradycję tę firma kontynuuje od 1880 roku. Ulster Weavers Home Fashions szczyci się produkcją wysokiej jakości płócien i produktów tekstylnych. Każdy produkt został zaprojektowany w Irlandii, a firma wciąż bazuje na 125-letniej wiedzy o produkcji tkanin. Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku, produkcja odbywa się w różnych częściach świata, ale wynik i jakość końcowego produktu jest wciąż kontrolowana w Irlandii.

Od 800 lat brytyjscy monarchowie udzielają królewskiej gwarancji firmom dostarczającym dobra rodzinie królewskiej. Królewska gwarancja jest oznaką doskonałości produktu i jest wysoko ceniona zarówno w Wielkiej Brytanii jak i na świecie.

Jako dowód dbałości o najwyższą jakość, Ulster Weavers Home Fashions posiada gwarancję królewską, będąc dostawcą tekstyliów kuchennych dla Królowej Elżbiety II od 1995 roku.