Ulster Weavers Christmas Snow Globes fartuch kuchenny 7SNG01

Kod produktu: UW7SNG01

produkt: fartuch kuchenny
marka: Ulster Weavers
materiał: 100% bawełna
rozmiar: 95 x 70 cm
pranie mechaniczne: tak
regulacja paska na szyi: tak
kieszeń: tak
producent: Ulster Weavers / Wielka Brytania
 • Ulster Weavers - tekstylia kuchenne

  Już dziś zadbaj o odrobinę stylu i humoru w swojej kuchni z irlandzką firmą Ulster Weavers. Atrakcyjne fartuchy, ściereczki i rękawice kuchenne oraz inne drobne akcesoria Ulster Weavers są doskonałym produktem dla Ciebie oraz wspaniałym prezentem dla Twoich bliskich.

  Tekstylia kuchenne Ulster Weavers to najlepsza tradycja tkania i wykańczanie wysokiej jakości tkanin, z których Irlandia i Ulster słyną na całym świecie. Tradycję tę firma kontynuuje od 1880 roku. Ulster Weavers Home Fashions szczyci się produkcją wysokiej jakości płócien i produktów tekstylnych. Każdy produkt został zaprojektowany w Irlandii, a firma wciąż bazuje na 125-letniej wiedzy o produkcji tkanin. Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku, produkcja odbywa się w różnych częściach świata, ale wynik i jakość końcowego produktu jest wciąż kontrolowana w Irlandii.

  Od 800 lat brytyjscy monarchowie udzielają królewskiej gwarancji firmom dostarczającym dobra rodzinie królewskiej. Królewska gwarancja jest oznaką doskonałości produktu i jest wysoko ceniona zarówno w Wielkiej Brytanii jak i na świecie.

  Jako dowód dbałości o najwyższą jakość, Ulster Weavers Home Fashions posiada gwarancję królewską, będąc dostawcą tekstyliów kuchennych dla Królowej Elżbiety II od 1995 roku.

  Brak załączników

  79,00 zł / szt.
  Cena zawiera VAT,
  nie zawiera kosztów dostawy.

  Koszt przesyłki kurierskiej - 12 złotych

  Zamówienia o wartości od 200 złotych - PRZESYŁKA GRATIS

  w magazynie
  (15szt.)