Sannwald Sibirien ARGALI kołdra wełniana DUO 200x220

Luksusowa kołdra wełniana z dzikiej owcy Argali Marco Polo pokryta została sanforyzowaną tkaniną z mako-bawełny o splocie perkalowym. To szczególnie miękkie i oddychające, delikatne wypełnienie z włosów dzikiej owcy Argali (Marco Polo)  ma działanie wyrównujące temperaturę i tworzy przez to  suchy i błogi klimat snu. Wełna z Argali ma niesamowite właściwości cieplne, znakomitą puszystość i perfekcyjną regulację wilgotności.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: F707-220
  • Producent: SANNWALD
  • Dostępność: w magazynie  (3 szt.)
  • 1 197,00 zł / szt.
  • szt.

Informacje szczegółowe

wypełnienie: 97% wełna z owcy Argali Marco Polo; 3% inne włókna
tkanina: 100% mako- bawełna sanforyzowana, perkal
przeznaczenie: kołdra całoroczna, kołdra zimowa
typ szycia: kołdra DUO
pranie: delikatne w 30°C

Luksusowa kołdra wełniana z dzikiej owcy Argali Marco Polo pokryta została sanforyzowaną tkaniną z mako-bawełny o splocie perkalowym. To szczególnie miękkie i oddychające, delikatne wypełnienie z włosów Argali ma działanie wyrównujące temperaturę i tworzy przez to  suchy i błogi klimat snu. Wełna z Argali ma niesamowite właściwości cieplne, znakomitą puszystość i perfekcyjną regulację wilgotności.

Argali jest największą z dzikich owiec, żyje w Azji Środkowej (gatunek Marco Polo występuje głównie w Tadżykistanie, Kirgistanie i Chinach) na wysokości 1600 – 6100 m n.p.m.

Kołdra uszyta jest metodą DUO - oznacza to, że składa się z dwóch warstw wypełnienia, przeszytych na brzegu. Wewnątrz kołdry powstaje przestrzeń, będąca dodatkowym izolatorem ciepła.

Waga wypełnienia:
135x200 - 1.050 g, 155x200 - 1.250 g, 200x220 - 1.700 g


Sposób prania:

pranie delikatne w 30°C   nie wybielać   nie suszyć w suszarce bębnowej   nie prasować   czyszczenie delikatne w roztworze węglanu


owca Argali Marco Polo         tkanina bawełniana       pranie delikatne w 30°C        Sannwald kołdry naturalneWyprodukowano w Niemczech przez f.a.n. frankenstolz schlafkomfort