Sannwald Greencotton Light kołdra bawełniana letnia

Kod produktu: f701-135

termin realizacji: gdy w magazynie (0 szt.) 2 - 3 tygodnie
wypełnienie: 100% bawełna organiczna (organic cotton), z upraw kontrolowanych biologicznie
tkanina: 100% bawełna organiczna (organic cotton), z upraw kontrolowanych biologicznie
przeznaczenie: kołdra letnia
typ szycia: karo, z wyhaftowanym kwiatem bawełny
pranie: delikatne w 60°C
 • Fantastyczna kołdra letnia, w której zarówno tkanina jak i wypełnienie wykonane jest w 100% z bawełny organicznej z kontrolowanych biologicznie upraw. Kołdra gwarantuje wysoki poziom komfortu latem, doskonale regulując  temperaturę i wilgotność podczas snu.

  Bawełna organiczna to produkt droższy od bawełny tradycyjnej, jednak całkowicie ekologiczny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Kultura organiczna zakazuje używania zarówno chemikaliów, jak i genetycznie modyfikowanych roślin.  Produkty organiczne poddawane są specjalnej certyfikacji przez powołane w tym celu niezależne podmioty, które potwierdzają pochodzenie produktu oraz metody jego uzyskania.

  Waga wypełnienia:
  135x200 - 600g, 155x200 - 700g, 200x220 - 975g

  bawełna     bawełna organiczna     pranie delikatne w 60°C     Sannwald kołdry naturalne


  Sposób prania:

  pranie delikatne w 60°C   nie wybielać   suszenie ochronne   nie prasować   czyszczenie delikatne w roztworze węglanu

  Wyprodukowano w Niemczech przez f.a.n. frankenstolz schlafkomfort


  bawełna organicznaBawełna to materiał odpowiadający na około połowę światowego zapotrzebowania na tkaniny ubraniowe. Jest produkowana w ponad 60 krajach.
  Tradycyjna, dotychczasowa produkcja bawełny nie zmieniła się od 1930 r. Od tamtej wydajność produkcji wzrosła dzięki stosowaniu syntetycznych chemikaliów, irygacji oraz nowych zmienionych odmian o wyższej wydajności. 25% światowej produkcji pestycydów związane jest z produkcją bawełny. Stosowanie chemikaliów przyczynia się do zatrucia środowiska naturalnego, wielu chorób a nawet śmierci ludzi i zwierząt. Rosnące negatywne skutki używania chemikaliów oraz świadomość konsumentów i zainteresowanie naturalną żywnością skutkuje także poszukiwaniami metod uzyskiwania „ekologicznej odzieży”. Organiczna bawełna jest produkowana na organicznych farmach, przy użyciu wyłącznie naturalnych, przyjaznych i bezpiecznych dla środowiska środków i metod. Kultura organiczna zakazuje używania zarówno chemikaliów, jak i genetycznie modyfikowanych roślin.
  Produkty organiczne poddawane są specjalnej certyfikacji przez powołane w tym celu niezależne podmioty, które potwierdzają pochodzenie produktu oraz metody jego uzyskania. Bawełna organiczna wzrasta obecnie w 18 krajach i stanowi zaledwie 0,1% światowego rynku bawełny. Jednak zainteresowanie i potrzeby rosną – w najbliższych latach szacuje się dynamiczny wzrost produkcji oraz rangi tego produktu na świecie. Bawełna organiczna to produkt droższy od tradycyjnej, jednak całkowicie ekologiczny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Stanowi on alternatywę dla ludzi poszukujących wyjątkowych produktów o wyjątkowych właściwościach.

  Brak załączników

  345,00 zł / szt.
  Cena zawiera VAT,
  nie zawiera kosztów dostawy.

  Koszt przesyłki kurierskiej - 12 złotych

  Zamówienia o wartości od 200 złotych - PRZESYŁKA GRATIS

  • Rozmiary

  Wybrany produkt
  • Rozmiary: 135x200
  w magazynie
  (15szt.)