Piórex kołdra puchowa 100% Royal Star

Luksusowa kołdra wypełniona 100% polskim puchem gęsim. Kołdra pokryta delikatną tkaniną bawełnianą w białym kolorze. Cechą wyróżniającą kołdrę Royal Star jest jej szczególna zdolność otulania ciała. Kołdra posiada różnej wielkości kasety z dostosowanymi do nich masami puchu tak, aby zapewnić optymalną temperaturę w czasie snu. 

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: PK506-1
  • Producent: Piórex
  • Dostępność: na zamówienie  (0 szt.)
  • Czas realizacji: na zamówienie: 5-7 dni; w magazynie: 1-2 dni
  • 1 140,00 zł / szt.
  • szt.

Informacje

wypełnienie: D01 polski puch gęsi EKSTRA (100%)
tkanina: 100% bawełna
przeznaczenie: kołdra całoroczna, kołdra zimowa
typ szycia: kasetowe
pranie: delikatne w 40°C
producent: Piórex / Polska
Luksusowa kołdra wypełniona 100% polskim puchem gęsim. Kołdra pokryta delikatną tkaniną bawełnianą w białym kolorze. Cechą wyróżniającą kołdrę Royal Star jest jej szczególna zdolność otulania ciała. Kołdra posiada różnej wielkości kasety z dostosowanymi do nich masami puchu tak, aby zapewnić optymalną temperaturę w czasie snu. Wewnątrz kołdry wszyte są taśmy tworzące ścianki wokół każdej kratki, dzięki czemu powstają kasetowe komory. Po wypełnieniu, puch nie ma możliwości przemieszczania się między komorami. W miejscach przeszycia kołdra nie posiada tzw. "zimnych stref". Kołdra ta gwarantuje bardzo dobrą izolację cieplną, jest miękka, delikatna w dotyku i zapewnia bardzo wysoki komfort snu. Posiada certyfikat NOMITE - dla osób uczulonych na kurz i roztocza kurzu domowego.

Puch D01 - jakość ekstra

Jest to najlepszy polski puch gęsi, charakteryzujący się wysoką sprężystością i miękkością, dający optymalną izolację cieplną. Produkty wypełnione puchem D01 są bardzo lekkie, a już niewielka ilośc surowca sprawia, że kołdra jest bardzo ciepła. Dodatkowym atutem produktów z puchem D01 jest plastyczność, dzięki której z łatwością można je złożyć do niewielkich rozmiarów i swobodnie przechowywać.wypełnienie: puch gęsi (100%) biały EKSTRA D1
tkanina: 100% bawełna sanforyzowana
przeznaczenie: kołdra całoroczna
kolor: biały
typ szycia: kasetowe
pranie: delikatne w 40°C
dla alergików: Tak


Waga wypełnienia: 135x200 - 600g,  155x200 - 700g, 200x220 - 900g

Sposób prania

pranie w 40 stopniachnie wybielaćsuszenie ochronne w suszarkach bębnowychnie prasowaćczyścić chemicznie

Wyprodukowano w Polsce przez Piórex
logo Piórex


Certyfikaty i atesty
oko tex-100certyfikat Nomite