Piórex kołdra puchowa Materacowa linia luksusowa biała

Kołdra materacowa Piórex wypełniona doskonałym puchem gęsim ekstra D1 przeznaczona jest dla osób lubiących spać szczególnie ciepło. Dzięki użyciu najwyższej jakości puchu gęsiego oraz doskonałej jakości cienkiej tkaniny bawełnianej, kołdra materacowa jest nie tylko bardzo ciepła, ale również niezwykle miękka i lekka, gwarantując najwyższy komfort użytkowania.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: PK509-11
  • Producent: Piórex
  • Dostępność: na zamówienie  (0 szt.)
  • Czas realizacji: zwykle 3-5 dni
  • szt.
  • 1 300,00 zł / szt.

wypełnienie: D01 polski puch gęsi EKSTRA (100%)
tkanina: 100% bawełna sanforyzowana
przeznaczenie: kołdra zimowa
typ szycia: kasetowe
pranie: delikatne w 40°C
producent: Piórex / Polska
Kołdra materacowa Piórex wypełniona doskonałym puchem gęsim ekstra D1 przeznaczona jest dla osób lubiących spać szczególnie ciepło. Kołdra uszyta jest metodą kasetową, powierzchnie tkaniny nie są zszyte ze sobą, oddzielają je taśmy wszyte wewnątrz kołdry, tworzące ścianki wokół każdej kratki, dzięki czemu powstają kasetowe komory. Wszycie dodatkowej ścianki zewnętrznej wokół kołdry powoduje, że  ma ona jednakową grubość na całej powierzchni. Po wypełnieniu, puch nie ma możliwości przemieszczania się między komorami. W miejscach przeszycia kołdra nie posiada "zimnych stref" i gwarantuje bardzo dobrą izolację cieplną. Dzięki użyciu najwyższej jakości puchu gęsiego oraz doskonałej jakości cienkiej tkaniny bawełnianej, kołdra materacowa jest nie tylko bardzo ciepła, ale również niezwykle miękka i lekka, gwarantując najwyższy komfort użytkowania.

Puch D01 - jakość ekstra

Jest to najlepszy polski puch gęsi, charakteryzujący się wysoką sprężystością i miękkością, dający optymalną izolację cieplną. Produkty wypełnione puchem D01 są bardzo lekkie, a już niewielka ilośc surowca sprawia, że kołdra jest bardzo ciepła. Dodatkowym atutem produktów z puchem D01 jest plastyczność, dzięki której z łatwością można je złożyć do niewielkich rozmiarów i swobodnie przechowywać.wypełnienie: puch gęsi (100%) biały EKSTRA D1
tkanina: 100% bawełna sanforyzowana
przeznaczenie: kołdra zimowa
kolor: biały
typ szycia: kasetowe
pranie: delikatne w 40°C
dla alergików: Tak


Waga wypełnienia:   155x200 - 1000g, 200x220 - 1400g

Sposób prania

pranie w 40 stopniachnie wybielaćsuszenie ochronne w suszarkach bębnowychnie prasowaćczyścić chemicznie

Wyprodukowano w Polsce przez Piórex
logo Piórex


Certyfikaty i atesty
oko tex-100certyfikat Nomite