LoveOlli dyfuzor zapachowy Pocketful of Posies

Dyfuzor zapachowy Pocketful of Posies od LoveOlli. Słodki kwiatowy aromat kwitnących piwonii.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: LO009POP
  • Producent: LoveOlli
  • Dostępność: w magazynie  (2 szt.)
  • szt.
  • 99,00 zł / szt.

Dyfuzor zapachowy Pocketful of Posies od LoveOlli. Słodki kwiatowy aromat kwitnących piwonii.

Zapachowy dyfuzor z trzciną, wykonany ręcznie w Wielkiej Brytanii z wykorzystaniem najlepszych olejków zapachowych, prezentowany w pięknej butelce ze szkła trawionego ze srebrną nakładką. Dyfuzor zapachowy LoveOlli z trzciny wyda subtelny, wyrafinowany zapach w Twoim domu przez około 12 tygodni.

Do naszych dyfuzorów dostarczamy trzcinowe patyczki, które są specjalnie produkowane, aby umożliwić idealnie równomierne uwalnianie zapachów.

Waga netto: 100 ml

 

Firma LoveOlli została założona w 2012 roku przez projektantkę Olive (Olli) McCaughan. Tworzy inspirujące i wyjątkowe prezenty, korzystając z wybranej grupy zaufanych brytyjskich i
irlandzkich dostawców. Wykorzystując swoją miłość do znalezionych przedmiotów i pięknych wzorów, Olive stworzyła szereg świec, zapachów do domu i produktów do kąpieli i ciała inspirowanych wszystkim, co kocha. Skórzana walizka pełna wyblakłych pocztówek, listów, antyków,
wydruki i cenne skrawki tkaniny vintage stały się inspiracją kolekcji LoveOlli, którą z przyjemnością Państwu przedstawiamy. Nasze świece są wykonane w 100% z naturalnego wosku sojowego z wysoką zawartością perfum, aby uzyskać najlepszy możliwy zapach. Nasze mydła i produkty do ciała są wolne od parabenów i SLS i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Będą wyglądać wspaniale na półce w łazience, gdy będą pachnieć, gdy ich użyjesz!