LoveOlli lotion do rąk Ginger & Lemongrass

Ginger & Lemongrass. Butelka z pompką, z luksusowo nawilżającym balsamem do rąk, pachnącym naszym najpopularniejszym zapachem imbiru i trawy cytrynowej.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: LO9GIL20
  • Producent: LoveOlli
  • Dostępność: w magazynie  (1 szt.)
  • szt.
  • 69,00 zł / szt.

Ginger & Lemongrass. Butelka z pompką, z luksusowo nawilżającym balsamem do rąk, pachnącym naszym najpopularniejszym zapachem imbiru i trawy cytrynowej.

Każda butelka posiada sygnowaną wstążkę LoveOlli i jest wzbogacona o naturalne składniki nawilżające.

Wszystkie nasze produkty do ciała produkowane są w Wielkiej Brytanii i są wolne od parabenów i SLS. Nigdy nie testowano na zwierzętach.

Pojemność: 300 ml (10.5fl.oz)

Firma LoveOlli została założona w 2012 roku przez projektantkę Olive (Olli) McCaughan. Tworzy inspirujące i wyjątkowe prezenty, korzystając z wybranej grupy zaufanych brytyjskich i
irlandzkich dostawców. Wykorzystując swoją miłość do znalezionych przedmiotów i pięknych wzorów, Olive stworzyła szereg świec, zapachów do domu i produktów do kąpieli i ciała inspirowanych wszystkim, co kocha. Skórzana walizka pełna wyblakłych pocztówek, listów, antyków,
wydruki i cenne skrawki tkaniny vintage stały się inspiracją kolekcji LoveOlli, którą z przyjemnością Państwu przedstawiamy. Nasze świece są wykonane w 100% z naturalnego wosku sojowego z wysoką zawartością perfum, aby uzyskać najlepszy możliwy zapach. Nasze mydła i produkty do ciała są wolne od parabenów i SLS i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Będą wyglądać wspaniale na półce w łazience, gdy będą pachnieć, gdy ich użyjesz!