DECOR WALTHER WOOD WO SOE ławka bez półki chrom, ciemna

Kod produktu: DW0927085

rozmiar: 44 x 60 x 30 cm
materiał: drewno naturalne, mosiądz pokryty chromem
producent: Decor Walther / Niemcy
 • logo decor walther

  Ławka łazienkowa, wykonana z litego drewna olejowanego. Idealna do łazienek oraz saun.

  Drewno przetwarzane w technologii Thermo-ash. Podczas obróbki cieplnej w drewnie zachodzą zmiany chemiczne i strukturalne, które zmieniają i poprawiają niektóre z jego podstawowych właściwości. Thermo Ash Wood to termin obróbki cieplnej, który przechodzi drewno, aby poprawić trwałość i stabilność. Drewno jest wolne od żywicy i chemikaliów. Sprawdza się w trudnych warunkach wysokiej wilgotności.

  Produkty z kolekcji WOOD, dzięki specjalnemu przetwarzaniu drewna, są odporne na wilgoć oraz odkształcanie. Idealne dla Klientów poszukujących naturalnych komponentów w łazience lub saunie.

  Firma Decor Walther została założona w 1973 roku. Dzięki niezrównanej jakości produktów oraz niespotykanym wzornictwie, producent stał się liderem w wyposażaniu ekskluzywnych salonów łazienkowych, zadowalających najbardziej wyrafinowane gusta klientów. Ponadczasowe formy sprawdzają się zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej łazience. W swoich projektach wykorzystują m. in. kryształowe szkło, porcelanę, złoto, platynę oraz szereg innych ekskluzywnych materiałów.

  Wyprodukowano przez Decor Walther / Niemcy.

  Brak załączników

  3 038,00 zł / szt.
  Cena zawiera VAT,
  nie zawiera kosztów dostawy.

  Koszt przesyłki kurierskiej - 12 złotych

  Zamówienia o wartości od 200 złotych - PRZESYŁKA GRATIS

  Dostępność: 5-8 dni