bugatti kołdra letnia Cool

Kod produktu: F502-135

termin realizacji: gdy w magazynie (0 szt.) 2 - 3 tygodnie
wypełnienie: TENCEL® - Trilobal (100% lyocell)
tkanina: Mikro-Tencel / bawełna (32% bawełna, 32% lyocell, 36% poliester)
przeznaczenie: kołdra letnia
typ szycia: standardowe
pranie: delikatne w 60°C
 • bugatti Cool - lekka kołdra z wypełnieniem chłodzącym Micro-Tencel® w powłoce zapewniająca luksusowy komfort snu nawet w gorące noce. Włókna Lyocell są w 100% naturalne, produkowane z pulpy drzewnej. Pokrycie i wypełnienie nadzwyczaj szybko odprowadzają wilgoć i ciepło do otoczenia, dzięki czemu nie dochodzi do przegrzewania się ciała podczas snu.

  • luksusowa kołdra letnia
  • wypełnienie TENCEL Trilobal (100% lyocell)
  • tkanina Mikro-Tencel / bawełna (32% bawełna, 32% lyocell, 36% poliester)
  • kolor biały z granatową lamówką z logo

  Waga wypełnienia: 135x200 - 660g,  155x200 - 750g, 200x200 - 950g,  200x220 - 1060g

  Sposób prania:

  pranie w 60 stopniach delikatne   nie wybielać   nie prasować   suszenie ochronne   czyszczenie w roztworze węglanu i benzynie ciężkiej


  Wyprodukowano w Niemczech przez f.an. frankenstolz schlafkomfort


  logo bugatti


  logo tencel
  Materiał TENCEL® produkowany jest przy użyciu metod wysoce przyjaznych dla środowiska oraz przy minimalnym wpływie na nie. TENCEL® łączy w sobie wiele zalet innych włókien: jest delikatny jak jedwab, mocny jak poliester, chłodny jak len, ciepły jak wełna i bardziej chłonny od bawełny. Do najważniejszych cech włókien TENCEL® należą: doskonała regulacja klimatu spania poprzez absorpcję wilgoci i odprowadzanie jej na zewnątrz, naturalne właściwości antybakteryjne, idealna gładkość i miękkość. Włókna TENCEL® są w 100% biodegradowalne. Po przykryciu glebą, włókna te rozkładają się w ciągu kilku tygodni, nie pozostawiając w środowisku szkodliwych substancji. Firma Lenzing - wynalazca i producent TENCEL, jest pierwszym producentem włókna, który uzyskał znak "UE Flower" - to oznaczenie wspólnotowe wskazuje, że dany wyrób jest mniej szkodliwy dla środowiska (niż inne podobne wyroby) w całym cyklu swego życia. TENCEL® został uhonorowany przez Unię Europejską prestiżową nagrodą "European Award for the Environment" za bardzo niską emisję zanieczyszczeń w procesie produkcyjnym.
   

  Brak załączników

  419,00 zł / szt.
  Cena zawiera VAT,
  nie zawiera kosztów dostawy.

  Koszt przesyłki kurierskiej - 12 złotych

  Zamówienia o wartości od 200 złotych - PRZESYŁKA GRATIS

  • Rozmiary

  Wybrany produkt
  • Rozmiary: 135x200
  w magazynie
  (3szt.)