bSensible Smartcell prześcieradło ochronne 2 w 1 białe

Prześcieradła i poszewki na poduszki B•sensible 2 w 1 są pierwszą i jedyną kombinacją bielizny pościelowej z ochraniaczem. To wysokiej jakości produkty wyprodukowane całkowicie w Europie – począwszy od użytych materiałów,  na konfekcjonowaniu kończąc.
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BS1002-01-080
  • Producent: B.sensible
  • Dostępność: w magazynie  (17 szt.)
  • szt.
  • 185,00 zł / szt.

kolor:
Prześcieradła i poszewki na poduszki B•sensible 2 w 1 są pierwszą i jedyną kombinacją bielizny pościelowej z ochraniaczem. To wysokiej jakości produkty wyprodukowane całkowicie w Europie – począwszy od użytych materiałów,  na konfekcjonowaniu kończąc.

Smartcel sensitive Pierwsze w  Polsce prześcieradła ochronne z inteligentnymi włóknami  Smartcel™ Sensitive  opracowanymi w laboratoriach Smartfiber AG , które oferują swoim użytkownikom wyjątkowe właściwości.

Ta unikalna innowacja łączy włókno bazujące na naturalnej celulozie z dodatkiem śladowego pierwiastka cynku. Cynk działa jak kosmetyk, regeneruje, redukuje przykry zapach oraz przede wszystkim jest antybakteryjny. Włókno celulozowe Smartcel  sensitive  zawiera medycznie czysty tlenek cynku uzyskany z metalicznego cynku, który jest zgodny z normami czystości DAB 10 oraz innymi międzynarodowymi regulacjami dotyczącymi przemysłu farmaceutycznego.

Włókna  Smartcel™ sensitive  doskonale nadają się dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego. Oprócz efektu odświeżającego, cynk zawarty we włóknach tworzy środowisko nieprzyjazne roztoczom. Efekt ten jest poświadczony przez renomowany Instytut Hohenstein. Włókna Smartcel™ sensitive  idealnie nadają się do stosowania w domowych tekstyliach (materace, toppery, pościel i bielizna do sypialni). Ograniczają populację roztoczy w łóżku oraz poprawiają jakość życia osób cierpiących na alergię. Tlenek cynku zawarty w Smartcell™ sensitive  tworzy formułę redukującą przykry zapach i trwale wzmacniającą higienę dzięki swoim właściwościom ochronnym i antybakteryjnym.

Brak nanotechnologii, brak agresywnych chemikaliów, technologia opatentowana.

Włókna zrobione z materiałów odnawialnych, w 100% biodegradowalne. Wszystkie certyfikaty i testy można pobrać na www.smartfiber.de

B.sensible działanieAbsolutną higienę zapewnia DERMOFRESH - innowacyjny system ochrony przed przemakaniem, idealny dzięki użyciu cienkiej jak skóra membrany z poliuretanu o hydrofilicznej strukturze molekularnej, podobnej do skóry człowieka. Membrana o bardzo wysokich parametrach oddychalności i wodoszczelności. Transport wilgoci na zewnątrz (oddychanie) odbywa się na zasadzie wzajemnej interakcji cząstek membrany i molekuł pary wodnej.

Termoregulująca membrana, zapobiega zatrzymywaniu ciepła, dzięki czemu idealnie nadaje się do ochrony materaców i poduszek z pianek termoelastycznych, gdzie wymiana ciepła niezbędna jest dla uzyskania optymalnego komfortu. Produkt zapewnia doskonałą ochronę przed zabrudzeniami, a także stanowi barierę dla bakterii, mikroorganizmów i roztoczy, przy zachowaniu najwyższego komfortu użytkowania.

 

Sposób prania prześcieradeł białych:


pranie w 95 stopniachnie wybielaćsuszenie w suszarcenie prasować nie czyścić chemicznie

Producent: Bedding Industrial Begudà SL / Hiszpania