bSensible poszewka ochronna 2w1 biała 70x80

B.sensible - rewolucja w ochronie poduszek i materacy. Pierwsze poszewki i prześcieradła ochronne 2 w 1 mogące pełnić zarówno funkcję bielizny pościelowej, jak i higienicznej ochrony poduszek i materacy. Całkowicie oddychające i wodoszczelne.  Połączenie naturalnego materiału TENCEL® o delikatnym splocie jerseyowym z innowacyjną membraną DERMOFRESH zapewnia idealną ochronę przed zabrudzeniami, a także stanowi barierę dla bakterii, mikroorganizmów i roztoczy, przy zachowaniu najwyższego komfortu użytkowania. B.sensible zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii i podrażnienia skóry. Termoregulująca membrana, zapobiega zatrzymywaniu ciepła, dzięki czemu idealnie nadaje się do ochrony materaców i poduszek z pianek termoelastycznych, gdzie wymiana ciepła niezbędna jest dla uzyskania optymalnego komfortu.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BS2001-078
  • Producent: B.sensible
  • Dostępność: w magazynie  (9 szt.)
  • szt.
  • 119,00 zł / szt.

Poszewki na poduszki i prześcieradła B•sensible 2 w 1 są pierwszą i jedyną kombinacją bielizny pościelowej z ochraniaczem. To wysokiej jakości produkty wyprodukowane całkowicie w Europie – począwszy od użytych materiałów,  na konfekcjonowaniu kończąc.

 

logo tencelDla uzyskania optymalnego efektu tkaninę wierzchnią stanowi naturalne włókno TENCEL®, produkowane z drewna drzew liściastych. Dzięki wyjątkowej strukturze, każde pojedyncze włókno TENCEL® ma bardzo dużą, gładką powierzchnię, która jest w stanie odebrać więcej wilgoci, ale też niezwykle szybko oddać ją na zewnątrz. Dzięki temu ciało pozostaje przyjemnie suche i równomiernie ciepłe. Gładka powierzchnia włókna i efektywny transport wilgoci na zewnątrz tworzą zdrowy klimat dla skóry i zapobiegają rozwojowi szkodliwych zarazków –  bez użycia chemii.

 

B.sensible działanieAbsolutną higienę zapewnia DERMOFRESH - innowacyjny system ochrony przed przemakaniem, idealny dzięki użyciu cienkiej jak skóra membrany z poliuretanu o hydrofilicznej strukturze molekularnej, podobnej do skóry człowieka. Membrana o bardzo wysokich parametrach oddychalności i wodoszczelności. Transport wilgoci na zewnątrz (oddychanie) odbywa się na zasadzie wzajemnej interakcji cząstek membrany i molekuł pary wodnej.

Termoregulująca membrana, zapobiega zatrzymywaniu ciepła, dzięki czemu idealnie nadaje się do ochrony poduszek i materacy z pianek termoelastycznych, gdzie wymiana ciepła niezbędna jest dla uzyskania optymalnego komfortu. Produkt zapewnia doskonałą ochronę przed zabrudzeniami, a także stanowi barierę dla bakterii, mikroorganizmów i roztoczy, przy zachowaniu najwyższego komfortu użytkowania.

Sposób prania poszewek białych:
pranie w 95 stopniachnie wybielaćsuszenie w suszarcenie prasować nie czyścić chemicznie

Producent: Bedding Industrial Begudà SL / Hiszpania