AllerGuard® poduszka puchowa antyroztoczowa

Kod produktu: A0-01ALG-0440

wypełnienie: puch gęsi biały 90%, piórka puchowe 10%
tkanina: 100% poliester
kolor: kremowy
zamek: nie
pranie: 60°C
 • Na czym polega wyjątkowość poduszki AllerGuard®?

  Inaczej niż w przypadku normalnego materiału w innych poduszkach, szczelna forma tekstylna tkaniny AllerGuard® zapobiega przedostawaniu się roztoczy kurzu domowego oraz innych alergenów. Jednocześnie tkanina AllerGuard® charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza oraz wilgoci.

  bariera Allerguard

  Zgrzewanie pościeli

  W celu zabezpieczenia materiału przed roztoczami, nie dziurawi się jego powierzchni igłami, a tym samym utwierdza właściwości barierowe materiału. We wszystkich poduszkach AllerGuard® wewnętrzne i zewnętrzne ściany są ze sobą zgrzane. Zgrzanie dokonywane jest specjalną metodą opatentowaną przez AllerGuard® i używaną już na całym świecie. Technologia termo fiksacji nazwana Soft–Seal™, sprawdziła się jako silna i trwała. Została opracowana z myślą o cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie, jak również dla tych, którzy po prostu cenią zdrowy tryb życia. Chroni przed szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi i zapewnia spokojny i zdrowy sen.

  tkanina allerguard pod mikroskopem

  Wypełnienie poduszki

  Poduszka AllerGuard® wypełniona jest wysokiej klasy 90% czystym białym puchem gęsim, poddanym procesowi prania i obróbki termicznej 120°C co gwarantuje jego unikatową czystość i sterylność. Izolacyjne i przepuszczające powietrze właściwości puchu są niezastąpione do dziś. Materiał, którym wypełniona jest pościel AllerGuard® poddawany jest procesowi sanityzacji i ścisłej kontroli w Zakładzie Produkcyjnym Grupy ANIMEX S.A, w Dobczycach wg ściśle określonej normy japońskiej JIS.

  Jedwabny dotyk tkaniny AllerGuard®

  Cechami szczególnymi materiału AllerGuard® jest jego miękkość i delikatność w dotyku przy niezwykle silnej strukturze budowy. Materiał jest jedwabisty i nie porównywalny z żadnymi innymi dostępnymi dotychczas na rynku. Mikrowłókienna nitka użyta w AllerGuard® jest tak cienka, iż rozciągnięta od Londynu do Honk Kongu ważyłaby tylko 350 gramów. Właściwości ochronne i przepuszczające powietrze oraz wilgoć to nie wszystko co daje nam ten mikrowłókienny materiał, AllerGuard® jest również najdelikatniejszym oraz najlżejszym materiałem barierowym w świecie.

  Waga wypełnienia: 40x40 - 220g, 50x60 - 480g, 70x80 - 840g

  Sposób prania

  pranie delikatne w 60 stopniach   nie wybielać   suszenie ochronne w suszarkach bębnowych   prasowanie do 150 stopni   czyszczenie w roztworze węglanu fluoru i benzynie ciężkiej

  Wyprodukowano w Polsce przez Animex

  allerguard logo


  Certyfikaty i atesty

  przeznaczony dla osób uczulonych na kurz domowy    Oeko-Tex Standard 100

  Brak załączników

  139,00 zł / szt.
  Cena zawiera VAT,
  nie zawiera kosztów dostawy.

  Koszt przesyłki kurierskiej - 12 złotych

  Zamówienia o wartości od 200 złotych - PRZESYŁKA GRATIS

  • rozmiar

  Wybrany produkt
  • rozmiar: 40x40
  Dostępność: 3-5 dni